Chcemy awansować o szczebel wyżej!

Jasno, konkretnie i bez owijania w bawełnę: „Chcemy awansować o szczebel wyżej!”. Przygotowania do nowego sezonu idą pełna parą. Angelsi dopinają umowy sponsorskie, a już niebawem należy się spodziewać pierwszych sparingów. Klub można również wspomóc, przekazując 1 procent podatku. Klub rozpoczął na szeroką skalę akcję promocyjną, która ma jeszcze bardziej wypromować „Aniołów” oraz futbol amerykański w naszym mieście. Przed kilkoma dniami podjęto współpracę z jednym ze sponsorów.

Miło nam jest poinformować, że w nadchodzącym sezonie naszym nowym partnerem została spółka Oponeo.pl S.A. Tak jak w latach poprzednich, w nadchodzących rozgrywkach będziemy walczyć o najwyższe cele. Cieszy nas to, że nasz potencjał dostrzegają takie firmy jak bydgoskie Oponeo.pl i to, że razem możemy budować solidne fundamenty do długofalowej współpracy – mówi Hubert Pińczak, prezes Angels Toruń.

Więcej o naszym nowym sponsorze przeczytacie w Dzień Dobry Toruń.

Link: http://ddtorun.pl/pl/13_sport/3132_jasno_konkretnie_i_bez_owijania_w_bawelne_chcemy_awansowac_o_szczebel_wyzej.html

images

Please follow and like us: