Sportowy pierwszy dzień wiosny w Toruniu

Radio Gra Toruń wraz z Miastem Toruń organizuje Sportowe Wagary! Pokazy odbędą się przy wsparciu zawodników różnych toruńskich drużyn sportowych, w tym m.in naszych fubolistów.

Pierwszy dzień wiosny, zwany także dniem wagarowicza, jak sami pewnie wiecie z doświadczeń, to dzień kiedy w szkołach zazwyczaj zamiast lekcji odbywają się przedstawienia czy konkursy. W tym roku przedstawiciele toruńskiej rozgłośni, w myśl idei „Toruń Miastem Sportu„, postawili na aktywną formę spędzenia tego i zapraszają dzieciaki do zapoznania się i spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach. A to wszystko już 21 marca od godziny 10:00 na bocznej sali treningowej na Arenie Toruń.

Przez kilka godzin odbywać się będą różnego rodzaju gry i zabawy z przedstawicielami ponad 10 toruńskich drużyn. Na stronie wydarzenia możemy dowiedzieć się, że planowane będą pokazy takich toruńskich dyscyplin​ jak: Energa Toruń, KS Toruń czy Polski Cukier Toruń.  My ze swojej strony możemy zdradzić, że będą atrakcje zarówno dla małych jak i dużych.

Więcej informacji o Sportowych Wagarach:

https://www.facebook.com/events/169123720270105/

http://gra.fm/biegiem-na-sportowe-wagary.html

http://www.torun.pl/pl/biegiem-na-sportowe-wagary

Chcesz zrobić pokaz lub wydarzenie w swojej szkole? Zadzwoń do nas lub zgłoś się za pomocą formularza

Źródło zdjęcia: http://gra.fm/sportowy-event-w-szkolach-salezjanskich-fotorelacja.html

Please follow and like us: