Odznaczenie dla Klubu i Prezesa

Miło nam poinformować, że Hubert Pińczak, zawodnik, trener oraz prezes Angels Toruń został wyróżniony przez Prezydenta Miasta Torunia i w piątek 24 marca o godzinie 17 w Ratuszu odbierze nagrodę.

Kandydatury do odznaczeń można było składać do 31 stycznia 2016 w kategoriach zawodnika, trenera oraz działacza sportowego. Prezydent Miasta Torunia, Michał Zaleski, zdecydował się wyróżnić 227 osób. Portal miejski www.torun.pl podaje dokładne dane dotyczące nagród oraz wyróżnień:

204 dla zawodników (92 seniorów, 104 młodzieżowców, 8 weteranów), 16 dla trenerów oraz 7 wyróżnienia dla działaczy sportowych. Osiągnięcia uprawniające do otrzymania nagrody to ustanowienie rekordu Świata, Europy, Polski; zajęcie I, II lub III miejsca w Mistrzostwach Świata, Europy oraz Polski. Wysokość tegorocznych nagród kształtuje się od 300 do 2100 zł w zależności od uzyskanego przez zawodnika wyniku sportowego.

Hubert od razu zaznaczył, że sukces juniorów, miał nieoceniony wpływ na to,  że wniosek rozpatrzono pozytywnie, dlatego tak jak to opisał w wiadomości do zawodników sekcji juniorskiej, nagroda zostanie przeznaczona dla naszych brązowych medalistów:

Panowie, dzięki Waszemu sukcesowi w 2016 r., mogliśmy wnioskować w Urzędzie Miasta o nagrody na rzecz klubu, jak widzicie udało się. Oczywiście całość nagrody zostanie przekazana na rzecz drużyny juniorskiej, ponieważ dzięki takim sukcesom powoli budujemy nasz wizerunek i możemy być obecni w świadomości Torunia. Oczywiście Wam i sobie życzę, że za 2017 będziemy mogli wnioskować o nagrodę za równe, a nawet wyższe osiągnięcia w lidze.

Relację z wręczenia nagród będziemy prowadzić na bieżąco na naszym Fanpage!

Please follow and like us: