DSC_0255

Odznaczenie dla Klubu i Prezesa

Posted on Posted in Aktualności, Sezon 2016, Sezon 2017, Sponsorzy & Klub 100

Miło nam poinformować, że Hubert Pińczak, zawodnik, trener oraz prezes Angels Toruń został wyróżniony przez Prezydenta Miasta Torunia i w piątek 24 marca o godzinie 17 w Ratuszu odbierze nagrodę.

Kandydatury do odznaczeń można było składać do 31 stycznia 2016 w kategoriach zawodnika, trenera oraz działacza sportowego. Prezydent Miasta Torunia, Michał Zaleski, zdecydował się wyróżnić 227 osób. Portal miejski www.torun.pl podaje dokładne dane dotyczące nagród oraz wyróżnień:

204 dla zawodników (92 seniorów, 104 młodzieżowców, 8 weteranów), 16 dla trenerów oraz 7 wyróżnienia dla działaczy sportowych. Osiągnięcia uprawniające do otrzymania nagrody to ustanowienie rekordu Świata, Europy, Polski; zajęcie I, II lub III miejsca w Mistrzostwach Świata, Europy oraz Polski. Wysokość tegorocznych nagród kształtuje się od 300 do 2100 zł w zależności od uzyskanego przez zawodnika wyniku sportowego.

Hubert od razu zaznaczył, że sukces juniorów, miał nieoceniony wpływ na to,  że wniosek rozpatrzono pozytywnie, dlatego tak jak to opisał w wiadomości do zawodników sekcji juniorskiej, nagroda zostanie przeznaczona dla naszych brązowych medalistów:

Panowie, dzięki Waszemu sukcesowi w 2016 r., mogliśmy wnioskować w Urzędzie Miasta o nagrody na rzecz klubu, jak widzicie udało się. Oczywiście całość nagrody zostanie przekazana na rzecz drużyny juniorskiej, ponieważ dzięki takim sukcesom powoli budujemy nasz wizerunek i możemy być obecni w świadomości Torunia. Oczywiście Wam i sobie życzę, że za 2017 będziemy mogli wnioskować o nagrodę za równe, a nawet wyższe osiągnięcia w lidze.

Relację z wręczenia nagród będziemy prowadzić na bieżąco na naszym Fanpage!

4 thoughts on “Odznaczenie dla Klubu i Prezesa

 1. Brawo, sam se zawnioskował o nagrodę dla siebie i mu przyznali. jakos musi zatuszować wyrzuty sumienia przekazując pieniądze juniorom którzy nic z tego nie mają a jeszcze musza dopłacać

  1. Witam,
   po pierwsze dziękuje za gratulację 😉
   po drugie, nie ja wnioskowałem o nagrodę dla mojej osoby, tylko inne osoby z zespołu. Przy okazji, chciałbym uświadomić, że do tego typu nagród w obecnym świecie w 90% przypadku się wnioskuje, normalna rzecz.
   Po trzecie nie mam żadnych wyrzutów sumienia, w sumie to nie wiem, czemu miałbym mieć, a nagrodę przekazuję juniorom, bo im się po prostu należy.
   I na koniec co do juniorów, nasi juniorzy nie mają wcale tak źle, jak się może Pani/Panu? wydawać:
   – trenerzy z ponad 5 letnim doświadczeniem, w tym jeden ze Stanów;
   – sprzęt futbolowy całkowicie za darmo;
   – pełnowymiarowe i nowoczesne boisko do treningów;
   – darmowa opieka fizjoterapeutyczna;
   – nagrody dla najbardziej zaangażowanych;
   oprócz tego opieka fizjoterapeutyczna na meczach, tańsza siłownia, zniżki w sklepie futbolowym http://www.utadka.pl itd.
   Jest to całkiem sporo co możemy im zaoferować, oczywiście obowiązuje składka i opłaty za wyjazdy, ale jako drużyna robimy wszystko, aby i to było za darmo i mamy nadzieję, że z czasem nam się uda – ale rozumiem, lepiej krytykować anonimowo, niż dowiedzieć się u źródła 😉
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *