Angels zapraszają do amerykańskiego baru w Toruniu!

W minionym tygodniu odbyło się otwarcie zlokalizowanego na starym mieście amerykańskiego baru „Angel”. Nowo otwarte miejsce oferuje nam menu pełne burgerów, hot wingsów oraz skrzydełek, a także typowo amerykańskich dań takich jak hot dogi, krążki cebulowe czy pancakesy!

American Bar & Club Angel mieści się na ulicy Kopernika 36. W środku klimat przypomina amerykański bar, w którym można dobrze zjeść i napić się.

Angel ma być również miejscem spotkań sportowców. I tu w grę wchodzą toruńscy przedstawiciele dyscypliny rodem z USA, czyli futbolu amerykańskiego! W środku, oprócz amerykańskiego wystroju, znajduje się także przestrzeń klubu Angels Toruń. Możecie zobaczyć tam nasze zdjęcia oraz spotkać się z zawodnikami. Niedługo wprowadzimy tam stałą porę spotykania się zawodników z kibicami oraz osób z najbliższego otoczenia drużyny.

Liczymy na to, że Angel okaże się miejscem gdzie wspólnie będziemy mogli oglądać transmisję meczy oraz zagłębić się w dyskusję o nie tylko o futbolu amerykańskim, ale o sporcie ogółem.

Zapraszamy! https://www.facebook.com/americanbarangel/

Please follow and like us: