Angels w najlepszej klasie rozgrywkowej w Polsce!

23334077_10209701866693082_3380039792221766061_o

Miło nam poinformować, że jako klub futbolu amerykańskiego mając na względzie rozwój drużyny, naszej dyscypliny oraz sportu i aktywności fizycznej w naszym mieście, w sezonie 2018 wystąpimy w rozgrywkach Ekstraklasy Futbolu Amerykańskiego.

EFA jest nowym tworem zbudowanym na bazie umiejętności i doświadczenia najlepszych drużyn z całej Polski, m.in. kilkukrotnego Mistrza Polski – Panthers Wrocław. Celem nowej ligi jest stworzenie systemu rozgrywek, który nie tylko będzie uporządkowany, ale także skupi wokół siebie sympatyków futbolu amerykańskiego i będzie dążył do profesjonalizacji ligi, jaki klubów biorących udział w rozgrywkach. W nowej lidze zobaczymy 20 najlepszych polskich drużyn.

Bielawa Owls
Warsaw Sharks
Green Ducks Radom
Tytani Lublin
Silesia Rebels
Wolverines Opole
PATRIOCI Poznań
Kraków Football Kings
Angels Toruń
Olsztyn Lakers
Rzeszów Rockets
Wataha Zielona Góra
Rhinos Wyszków
Silvers Olkusz
Panthers Wrocław
Primacol Lowlanders Białystok – American Football Team
Tychy Falcons
Wilki Łódzkie
Seahawks Gdynia – Klub Futbolu Amerykańskiego
Rybnik Thunders Football Team

„Od początku istnienia klubu celowaliśmy wysoko i stale dążyliśmy do rozwoju naszego klubu i dyscypliny. Teraz dzięki utworzeniu Ekstraklasa Futbolu Amerykańskiego nasz klub i futbol może skoczyć na wyższy level, dlatego zdecydowaliśmy się wstąpić do EFA i wykorzystać tę szansę” – Hubert Pińczak, prezes klubu.

 

Zapraszamy naszych kibiców do polubienia nowego profilu EFA i śledzenie naszych poczynań na bieżąco!

images

Please follow and like us: