MVP drugiego spotkania ligowego – RM10

 

Rafał „Mierzej” Mierzejewski w Angels znany także jako RM10 przygodę z futbolem rozpoczął 5 lat temu, wraz z początkami Angels, będąc jednym z założycieli zespołu. RM10 w naszym ostatni meczu przeciwko Griffons Słupsk za wielki wpływ na grę naszego zespołu został wybrany MVP tego spotkania. Rafał to zawodnik słynący w zespole z silnego uderzenia, który bardzo dobrze sprawdza sie na pozycjach z dużą ilością „kontaktu”. W przeszłości miał wiele styczności ze sportem, między innymi boks, czy inne sporty druzynowe takie jak piłka nożna czy koszykówka. Dzięki temu zawdzięcza swoją wszechstronność na boisku, gdzie potrafi odnaleźć się na wielu pozycjach.

„Od początku byłem running backiem, a dokładniej full backiem. Moim zadaniem było chronić rozgrywającego oraz chronić i torować drogę half backowi, najczęściej Tomkowi Kusce. Teraz sam zostałem half backiem.”

Jak widać po ostatnim meczu, Rafał świetnie sprawdził sie na wyznaczonej pozycji. Podczas meczu rozegranego 30 lipca przeciwko Griffons Słupsk wybiegał prawie 100 jardów dla Angels ze średnią prawie, aż 7 jardów na bieg, RM10 zdobył także jedno z 4 przyłożeń.

Oprócz świetniej gry ofensywnej, nasz half back był także dobrym blokująćym dla rozgrywającego Aniołów umożliwiając mu kilka biegów z piłką oraz jego obrona przed defensorami dawała sporo czasu do podań. Rafał wyróżnił się nie tylko świetną grą, ale także przez cały mecz zachowywał zimną krew i motywował zespół do dawania z siebie 101 % możliwości. RM10 oby więcej takich spotkań! #WeAreAngels

Chcecie zobaczyć jedne z lepszych akcji Rafała i reszty członków drużyny? Taką okazję będziecie mieć już w te sobotę (13.08) 16:00 na boisku przy ul. Szosa Chełmińska 75, gdzie zmierzymy się z drużyną Olsztyn Lakers. Więcej o meczu na naszym wydarzniu.

Zdj. Sławomir Jędrzejewski (Sławomir Jędrzejewski Fotografia Ślubna i Artystyczna)

images

Please follow and like us: