MVP PIERWSZEGO MECZU ANGELS!

Pierwszy mecz Angels Toruń przyniósł wiele emocji nie tylko nam, jako zawodnikom, ale i kibicom, którzy mogli oglądać wiele spektakularnych akcji rozgrywanych na boisku.

Na boisku, zawodników, których wyróżnili się widowiskowymi zagraniami nie zabrakło po obu stronach, jednak ostatecznie Mustangi musiały ulec pod silną presją ofensywy oraz pochylić głowy przed defensywą, która była nie do przejścia. To właśnie w formacji obrony Angels gra zawodnik z numerem #36, Maciej Biesiadziński, który oprócz efektownych i skutecznych powaleń zawodników z piłką, w ostatniej kwarcie w fenamenalny sposób pokazał, że to defensywa Angels rządziła tego dnia na boisku. Nasz defensive back przejął piłkę rzuconą przed rozgrywającego Mustangs i pomknął z nią przez ponad połowę boiska w stronę pola punktowego Gości, zdobywając tym samym trzecie przyłożenie w meczu.

Defensywa podczas meczu spisała się świetnie. Udało nam się dopasować do twardej gry,
jaką narzucił Płock i wielokrotnie kraść im jardy, powalając rozgrywającego. 
Dorzucając do tego kilka skutecznych przejęć piłki Kacpra Rokicińskiego, Wojtka Kasprowicza
i pick six możemy być zadowoleni. Cieszy mnie tytuł MVP spotkania, jednak to dopiero początek 
naszego sezonu i jest jeszcze dużo do zrobienia. Nasza defensywa ma duży potencjał. 
Zgranie i atmosfera sprzyja naszej grze. Chciałbym, aby w kolejnych meczach nasza formacja
była tak samo niepokonana - komentuje Maciej.

 

Na boisko ponownie wyjdziemy w Toruniu już 9 lipca, by na własnym boisku zmierzyć się z Patriotami z Poznania. Drużyna z Wielkopolski typowana jest przez niektórych pasjonatów futbolu amerykańskiego, jako najsilniejsza w północnej grupie PLFA2. Przygotowujemy się do tego meczu wyjątkowo intensywnie, ponieważ w grę chodzi tylko wygrana. Liczymy, że kibice wesprą nas dopingiem równie intensywnie, jak to miało miejsce na meczu z Płockiem.

Zapraszamy do zaopatrzenia się w klubowe gadżety! -> Sklep Kibica Angels Toruń

Więcej o wydarzeniu: Mecz Futbolu Amerykańskiego | Angels Toruń vs Patrioci Poznań

Please follow and like us: