Angels Toruń w służbie WOŚP!

26908909_1550119321751057_184337871_o

Angels Toruń, jak co roku, wzięło udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy. 26. Finał i dla nas okazał się rekordowy! Nasza ekipa zebrała prawie 9 000 zł na leczenie noworodków!

W tym roku nasz grafik był niezwykle napięty. A to wszystko w imię pomocy innym. Niedzielne kwestowanie nasza ekipa rozpoczęła od udziału w Wielkim Wiosłowaniu dla WOŚP, organizowanym w Toruniu przy współpracy AZS UMK Toruń-sekcja wioślarska. O 11:30  wystartowała sztafeta, w której udział brały futbolowe ekipy z innych miasta, m.in. Warsaw Sharks czy Patrioci Poznań.

Następnie dorzuciliśmy cegiełkę do ogólnopolskiej rywalizacji miast i udało się! Toruń, tak jak rok temu, wygrał ostateczną rywalizację! Gratulujemy organizatorom!

W ciągu całego dnia można nas było spotkać w wielu miejscach w okolicach Toruńskiej starówki, a w międzyczasie wstąpiliśmy także do Klonowicy Bistro, naszego partnera, który również włączył się w WOŚP i przygotował dla nas drobny, ciepły i smaczny posiłek!

#UrodzinywAngels

Nasza ekipa nabrała siły, rozgrzała się trochę i kwestowała do późnych godzin. Efekt?  8 913,46 zł zebranych przez naszych zawodników!

 

Udało się, rekord pobity!

#GramyBoLubimy

Please follow and like us: