Pokazaliśmy naszą najsłabszą stronę. Ta porażka to przełomowy moment dla naszej drużyny.

LRM_EXPORT_20180415_184621
Fot. Przemysław Szatkowski

Mecz z Patriotami Poznań miał się potoczyć zdecydowanie wedle innego scenariusza. Niestety brak konsekwencji w wykańczaniu akcji, a także spora ilość kontuzji i dezorientacja w defensywie totalnie pokrzyżowała nasze plany. Pierwsze przyłożenie padło już niedługo po kick-offie rozpoczynającym mecz i to dodało naszym rywalom mobilizacji, której zabrakło na naszym sideline.

Patrioci pokazali klasę! Precyzyjne i bardzo przemyślane podania rozgrywającego Witolda Gajewskiego m.in. do Maurycego Wawrzyniaka oraz zagrania biegowe, nie tylko pomagały skutecznie przesuwać łańcuch w stronę pola punktowego, ale także niejednokrotnie kończyły się zdobyczą punkową. Nasza drużyna, mimo zdobywania pierwszych prób i kilku długich zdobyczy jardowych, nie potrafiła sobie poradzić w redzonie, czego wynikiem jest zdobycie tylko jednego przyłożenia.
I Q – Angels 0:14 Patrioci
II Q – Angels 10:28 Patrioci
IIIQ – Angels 10:51 Patrioci
IV Q – Angels 10:51 Patrioci

LRM_EXPORT_20180415_184202
Fot. Przemysław Szatkowski

Start w nowej lidze był dla nas ogromnym wydarzeniem i jeszcze większym wyzwaniem. Wymagał od nas wiele pracy, a przede wszystkim wielu zmian organizacyjnych. Zmagania z mistrzami i drużynami z zeszłorocznych, wyższych lig to pokłosie tej zmian. I o ile spodziewaliśmy się ich, to to co miało miejsce w Poznaniu, nie powinno się zdarzyć. Sobota 15 kwietnia to dla nas kolejny przełomowy moment. Trenerzy po spotkaniu, pozostając z zawodnikami na płycie boiska jeszcze długo po zakończeniu meczu, nie tylko zapowiedzieli szereg zmian, które zostaną wprowadzone, ale także dokonali szybkiej analizy popełnionych błędów, których pojawiło się tego dnia zdecydowanie za dużo. Teraz
Porażka 51:10 boli i boleć będzie każdego tak samo. Przed nami kolejny ciężki pojedynek, z jedną z najlepszych drużyn w Lidze Futbolu AmerykańskiegoSeahawks Gdynia i to na tym teraz skupiamy całą swoją uwagę.

Zapraszamy zna mecz już 22 kwietnia, o 16:00 na boisku MOSiR przy ul. Szosa Chełmińska 75.

Mecz futbolu amerykańskiego! Angels Toruń vs Seahawks Gdynia!

Fot. Przemysław Szatkowski

Please follow and like us: