Welcom back, Matt! Nowy rozgrywający i trener naszej drużyny!

Matthew Kershey
Fot. Przemysław Szatkowski

Niezmiernie miło nam poinformować, że w szeregi naszej drużyny powraca ponownie Matthew Kershey, którego na pewno pamiętacie z sezonu 2016!

Matthew wraca do nas po 4-miesięcznym sezonie, który Zakończył wygraniem mistrzostwa ligi EFAF W Egipcie. Do Torunia wraca ze złotym medalem, tytułem MVP Offensive player oraz MVP Egyptian Bowl. Oto niektóre z jego statystyk z 5-cio meczowego sezonu regularnego:

Passing yards – 1337

Yerds/pass – 18.8

Passes – 30 20+

First downs – 50

MVP Offiensive Player 2018, Matthew Kershey
MVP Offiensive Player 2018, Matthew Kershey
MVP Egyptian Bolw 2018, Matthew Kershey
MVP Egyptian Bolw 2018, Matthew Kershey

Matthew wszystkie najbliższe mecze rozegra na pozycji QB (rozgrywający) oraz przejmie także rolę HC (trenera głównego). Doświadczeniem zdobytym w Moskwie w sezonie 2017 oraz tegorocznym w Egipcie, gdzie pełnił rolę koordynatora ofensywy, wesprze naszą drużynę podczas zmagań z Olsztyn Lakers oraz Warsaw Sharks.

„Wierzę, że doświadczanie Matta, jego wiedza oraz umiejętności będą miały bardzo efektowny wpływ na wyniki i formę naszej drużyny już na najbliższym meczu. Cała drużyna jest mu dobrze znana, a sam Matt niezwykle lubiany. Jego obecność dodaje skrzydeł i mam nadzieję, że efekty współpracy z nim zobaczymy już na najbliższym meczu z Lakers Olsztyn.” – Hubert Pińczak, prezes Angels Toruń

Najbliższe spotkanie pod komendą Matthew rozegramy już w najbliższą niedzielę, 27 maja o 13:00 w Olsztynie.

Link do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/638036863207189/
Transmisja live -> http://ligafa.pl/matches/olsztyn-lakers-angels-torun/

Please follow and like us: