Do członkostwa w klubie firm wspierających naszą drużynę dołączył znany wszystkim DECATHLON!

notka
Cieszymy się, że grono naszych partnerów powiększa się i liczymy na to, że nasza współpraca będzie owocna dla obu stron.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że do firm wspierających Angels Toruń dołącza ogólnopolski przedsiębiorca i to w dodatku, tak bardzo związany ze sportem i stający się coraz bliższy naszej dyscyplinie, co oznacza, że rozwija się ona w Polsce coraz bardziej. Pokazuje to także udział Decathlonu w PolishBolw, czyli finale Ligi Futbolu Amerykańskiego. Dzięki takim firmom jak Decathlon, możliwy jest rozwój różnych dyscyplin sportowych, a rynek firm nastawiony na wspieranie sportu zachęca do dalszego działania.

Decathlon wspiera nas w postaci zapewnienia sprzętu, niezbędnego do poprawy umiejętności naszych zawodników oraz odpowiedniego przygotowania się do następnego sezonu.

Nam pozostaje już teraz tylko zachęcić do polubienia strony Decathlon Polska i Kipsta Polska oraz serdecznie powitać ich w Angelsowej Rodzinie.
Niedługo pokażemy Wam, jak sprawdza się sprzęt 😉

#WeAreAngels #Decathlon #DecathlonPolska #Kipsta #KipstaByDecathlon

Please follow and like us: