Wspierają nas

Urząd Gminy Miasta Torunia od samego początku istnienia drużyny wspierał Angels Toruń w rozwoju oraz promocji drużyny. W myśl hasła linii promocyjnej "Toruń Miastem Sportu" Gmina Miasta Torunia co roku przekazuje drużynie wsparcie finansowe dbając o rozwój obu naszych sekcji: seniorskiej oraz juniorskiej.

W zeszłym sezonie dzięki wsparciu z Miasta udało się w bardzo szybkim czasie zorganizować wyjazd naszych juniorów do Finały PLFA J-8 Bielawie gdzie zawodnicy zdobyli brązowy medal.

W tym roku Miasto Toruń obchodzi 20-lecie obecności na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Fitness kluby Bella Line powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Pierwszy z nich narodził się w 1996 r. w centrum urokliwej starówki Torunia. Klub ten funkcjonuje do dzisiaj jako „Bella Line – Studio Rekreacji dla Pań”.

Potrzeby Klubowiczów oraz panujące trendy zachęciły Klub do dalszego rozwoju. Dzięki temu 10 lat później stworzono pierwsze i jak do tej pory jedyne w Toruniu centrum wellness, w którym całe rodziny mogą zdrowo i aktywnie spędzać czas.Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klubowiczów w 2015 r. postanowiono powiększyć strefę treningową o kolejne 300m². Na dodatkowej powierzchni pojawiła się m.in. najnowocześniejsza brama do treningu cross fitness.

Pod koniec 2015 roku, na coraz ciekawszym toruńskim rynku fitness doszło do zaskakującej, przy tym mocno zmieniającej układ sił fuzji. Pod marką Bella Line Wellness Centrum istnieć będzie, prócz centrum przy ulicy Żółkiewskiego, także dawny klub Blue Fitness teraz jako Bella Line Wellness Centrum Wrzosy. Co ciekawe, aby korzystać z obydwu miejsc, wystarczy jedno członkostwo.

Ortus Med – Prywatne Centrum Ortopedii i Rehabilitacji istnieje już od 2009 roku.

Od początku marca 2012 r. ORTUS MED zaprasza pacjentów do nowej siedziby w budynku Domu Zdrowia przy ulicy Szosa Chełmińska 84/86 w Toruniu, gdzie każdy może skorzystać nie tylko z porady ortopedy, ale także chirurga, neurochirurga, neurologa, urologa czy reumatologa. ORTUS MED świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie fizjoterapii i terapii manualnej.

Ortus Med to alternatywa dla publicznej placówki zdrowia, umożliwiająca pacjentom szybką i specjalistyczną diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia wielu schorzeń narządu ruchu. Ich specjalnością są zabiegi artroskopowe, głównie rekonstrukcyjne w obrębie barku, kolana i stawu skokowego.

Szef kuchni i twórca menu w Toruńskich restauracjach. Pasjonat regionalnej kuchni polskiej, wskrzesza  zapomniane przepisy kuchni historycznej, w tym z regionu Pomorza. Współpracuje w tym zakresie z UMK oraz uczy młodzież szkolną jak gotować sezonowo i regionalnie. Stażysta w Restauracji Gothica na zamku w Malborku odznaczonej dwoma czapkami w polskim przewodniku Gault&Millau. Jest też miłośnikiem kuchni japońskiej, doświadczenie i wiedzę o niej zdobywał pracując w restauracji Koi Sushi w Toruniu. Twierdzi że kuchnia otwiera szerokie horyzonty i nowe możliwości, dlatego uwielbia ciągłe poszukiwania i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Grupa RYWAL-RHC od niemal 25 lat specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii technicznej oraz systemów zrobotyzowanych).

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami z całego świata. Jest również producentami wielu produktów oznaczonych znakami towarowymi: MOST, GOLD, ITS-ITM. Oferujemy materiały spawalnicze (druty i elektrody spawalnicze) ESAB, LINCOLN ELECTRIC, KOBELCO, HYUNDAI, WDI, INDALCO, STEIN, METALWELD, MOST, GOLD.

Grupa Rywal-RC sprzedaje i serwisuje spawarki, roboty, szlifierki i inne urządzenia ESAB, LINCOLN ELECTRIC, LORCH, MOST, MOTOMAN, YASKAWA, HYPATHERM, KJELBERG, THERMODYNE. Dodatkowo udziela technicznych porad, organizuje pokazy i prezentacje urządzeń.

Najnowsze i nieco starsze, popowe i dance'owe, żywiołowe i spokojne, ale przede wszystkim przebojowe! Takie są piosenki, które usłyszysz w tej stacji. Może... wpadniesz na dłużej?

Toruńskie radio GRA to rozgłośnia stawiająca przede wszystkim na aktualne informacje i energetyczną muzykę przez całą dobę. GRA nadaje na falach 88,8 FM i słyszalne jest w Toruniuoraz okolicach (dociera do Inowrocławia, Świecia i Włocławka), posiada również możliwość odbioru przez aplikację internetową.

Grupa docelowa to młodzi mieszkańcy Torunia, poszukujący informacji na temat ciekawych zdarzeń i wydarzeń w mieście. W ramówce rozgłośni znajdują się cztery główne audycje - poranna "Dzień Dobry Toruń", popołudniowa "Moje Miasto, Moje Radio", wieczorna Lista Hop Bęc oraz audycja nocna - "Taneczne Radio". Radio rzetelnie informuje o aktualnych wydarzeniach społecznych, politycznych, kulturalnych i sportowych w Toruniu i okolicy. Na towarzyszącym jego działalności portalu znajdują się interesujące, multimedialne newsy.

Nasi partnerzy

KLUB100

DZIĘKUJEMY!