Craig Houck II DB#1

Życząc miłej soboty mamy dla Was super wiadomość!

W sezonie 2016 nasz zespół po raz pierwszy w historii zostanie wzmocniony zawodnikami ze Stanów Zjednoczonych. W maju dołączy do nas Craig Houck II, który będzie trenerem pozycji defensive backs (trzecia linia obrony) i sam również pojawi się na boisku na tej pozycji. Craig w latach poprzednich grał już m.in. w Serbii i Niemczech, a tym roku postanowił zawitać do Angels Toruń.

Craig zapytany dlaczego Polska i Angels Toruń odpowiada:

Jednym z powodów dlaczego rozważałem grę w Polsce jest to, że słyszałem wiele dobrych słów o Waszym kraju i stale rosnącym poziomie futbolu. Mam kilku znajomych, którzy grali już w Polsce i wspominali, że poziom konkurencji stale rośnie, a zespoły są oddane ciężkiej pracy na treningach. Także nie mogę doczekać się zaznajomienia z polską kulturą i historią Polski jak i Torunia.

Dlaczego Anioły?

Ponieważ od samego początku rozmów czułem się, że jestem mile widziany w ich zespole. Zabawne i przyjazne rozmowy, a zarazem profesjonalizm Zarządu w trakcie „ściągania” mnie do Polski potwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to miejsce gdzie chce być w 2016 roku. Już uwielbiam nazwę klubu, kolory, koszulki i logo, wszystko! Nie mogę doczekać się trenowania z Angels!

Więcej o naszym nowym koledze znajdziecie na portalu HALFTIME.pl.
‪#‎angelstorun‬ ‪#‎torun‬ ‪#‎theAteam‬ ‪#‎ThereIsNoPlanB‬

images

Please follow and like us: