Wygrywamy z Jastrzębiami 13:9!

Fot. Przemysław Szatkowski
Fot. Przemysław Szatkowski

Połowa sezonu regularnego za nami. Na chwilę obecną, po wygranych z Płockiem oraz Gdynia i jedynym przegranym meczem z Poznaniem plasujemy się na 3 miejscu w tabeli. Powodem tego są stracone punkty z meczu z Patriotami.

Nie oznacza to jednak, że nie mamy szans wyjść z grupy. W ostatniej kolejce Mustangs, grając w Poznaniu pokonali gospodarzy, co oznacza, że siły w drużynach zaczynają się wyrównywać. Patrząc po obecnych wynikach, można stwierdzić, że grupa północna kolejny rok z rzędu okazuje się być najsilniejszą w PLFA2. Oto wyniki 4. kolejki:

Przypominamy, że rok temu do PLFA1 weszły właśnie aż dwie drużyny z naszej grupy. Mecz z Seahawks Gdynia nie był naszym najlepszym meczem. Przeciwnik wzmocniony siłami tegorocznych wicemistrzów pokazał, że może się zmobilizować i stawić czoła wyzwaniu. Następny mecz za dwa tygodnie, 29 lipca w Toruniu, gdzie znowu spotkamy się z czarno-żółtą drużyną.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom. Z Waszą pomocą możemy jeździć i zwyciężać także w meczach wyjazdowych  #WeAreAngels
Mój ToruńBella Line Wellness CentrumReMedical Torunwww.ortus-med.pl, Herma, Mosór, RYWAL-RHC Sp. z o.o.Kancelaria Adwokacka TUSCH, Pik-Trans, STAHRachunkowość dla FirmKOMA Ubezpieczenia, Jan-Trans, Bole Trans, Dental Republic ToruńStudio Druku Kartel Press SA oraz Restauracja Eger 😉
Fot. Przemysław Szatkowski

images

Please follow and like us: