Dla mediów

Czyli dla Was! Wszystko o naszym klubie, logotypy, informację, baza zdjęć do użycia naszego autorstwa.

Dziennikarzy i ludzi mediów we wszelkich tematach prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym Angels Toruń, Moniką Kornacką. Kontakt bezpośredni z rzecznikiem prasowym:

Monika Kornacka
media@angelstorun.pl
tel.: 508 791 299

Zasady kontaktu z mediami

  1. Strefa zero, czyli boisko to miejsce pracy sztabu szkoleniowego i zawodników - media nie mają prawa wstępu na murawę, podczas treningu i w trakcie meczów znajdują się tylko w wyznaczonych strefach. Dotyczy to zwłaszcza operatorów kamer i fotoreporterów.
  2. Trenerzy i zawodnicy udzielają pomeczowych wywiadów dla telewizji wyłącznie na tle ścianek z reklamami. Pierwszeństwo do rozmowy pomeczowej ma stacja, która wykupiła prawo do danych rozgrywek.
  3. Zawodnicy reprezentujący barwy Angels Toruń, upoważnieni są do komentowania jedynie tematów o wyłącznie sportowym charakterze (forma sportowa, mecze, przeciwnicy itp.).
  4. Do bezpośrednich wypowiedzi na tematy organizacyjne związane z Angels Toruń upoważnieni są: Rzecznik Prasowy, Zarząd Spółki, bądź inna wskazana przez Zarząd Spółki osoba. W najważniejszych kwestiach będą publikowane stosowne oświadczenia na oficjalnej stronie KS Angls Toruń.
  5. Szersze wywiady oraz spotkania z zawodnikami, zespołem, sztabem szkoleniowym są możliwe tylko za pośrednictwem i przy udziale Rzecznika Prasowego.
  6. Wszystkie wywiady z: zespołem, sztabem szkoleniowym, Zarządem, i pozostałymi pracownikami klubu mogą być przeprowadzane wyłącznie po ustaleniu z Rzecznikiem Prasowym. Rzecznik Prasowy ma prawo do autoryzacji wszystkich wywiadów.
  7. Fotoreporterów i operatorów kamer prosimy o nie zasłanianie w najmniejszym stopniu band reklamowych i innych form reklamowych na stadionie.