Strona dla mediów

Dziennikarzy i ludzi mediów we wszelkich tematach prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym Angels Toruń, Moniką Kornacką. Kontakt bezpośredni z rzecznikiem prasowym:

Monika Kornacka
media@angelstorun.pl
tel.: 508 791 299

Zasady kontaktu z mediami

  1. Strefa zero, czyli boisko to miejsce pracy sztabu szkoleniowego i zawodników - media nie mają prawa wstępu na murawę, podczas treningu i w trakcie meczów znajdują się tylko w wyznaczonych strefach. Dotyczy to zwłaszcza operatorów kamer i fotoreporterów.
  2. Trenerzy i zawodnicy udzielają pomeczowych wywiadów dla telewizji wyłącznie na tle ścianek z reklamami.
  3. Zawodnicy reprezentujący barwy Angels Toruń, upoważnieni są do komentowania jedynie tematów o wyłącznie sportowym charakterze (forma sportowa, mecze, przeciwnicy itp.).
  4. Do bezpośrednich wypowiedzi na tematy organizacyjne związane z Angels Toruń upoważnieni są: Rzecznik Prasowy, Zarząd Klubu.
  5. Szersze wywiady oraz spotkania z zawodnikami, zespołem, sztabem szkoleniowym są możliwe do organizacji za pośrednictwem  Rzecznika Prasowego.
  6. Wszystkie wywiady z: zespołem, sztabem szkoleniowym, Zarządem, i pozostałymi osobami związanymi z klubem mogą być przeprowadzane wyłącznie po ustaleniu z Rzecznikiem Prasowym. Rzecznik Prasowy ma prawo do autoryzacji wszystkich wywiadów.