Wspierają nas

Urząd Gminy Miasta Torunia od samego początku istnienia drużyny wspierał Angels Toruń w rozwoju oraz promocji drużyny. W myśl hasła linii promocyjnej "Toruń Miastem Sportu" Gmina Miasta Torunia co roku przekazuje drużynie wsparcie finansowe dbając o rozwój obu naszych sekcji: seniorskiej oraz juniorskiej.

W zeszłym sezonie dzięki wsparciu z Miasta udało się w bardzo szybkim czasie zorganizować wyjazd naszych juniorów do Finały PLFA J-8 Bielawie gdzie zawodnicy zdobyli brązowy medal.

W tym roku Miasto Toruń obchodzi 20-lecie obecności na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Fitness kluby Bella Line powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Pierwszy z nich narodził się w 1996 r. w centrum urokliwej starówki Torunia. Klub ten funkcjonuje do dzisiaj jako „Bella Line – Studio Rekreacji dla Pań”.

Potrzeby Klubowiczów oraz panujące trendy zachęciły Klub do dalszego rozwoju. Dzięki temu 10 lat później stworzono pierwsze i jak do tej pory jedyne w Toruniu centrum wellness, w którym całe rodziny mogą zdrowo i aktywnie spędzać czas.Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klubowiczów w 2015 r. postanowiono powiększyć strefę treningową o kolejne 300m². Na dodatkowej powierzchni pojawiła się m.in. najnowocześniejsza brama do treningu cross fitness.

Pod koniec 2015 roku, na coraz ciekawszym toruńskim rynku fitness doszło do zaskakującej, przy tym mocno zmieniającej układ sił fuzji. Pod marką Bella Line Wellness Centrum istnieć będzie, prócz centrum przy ulicy Żółkiewskiego, także dawny klub Blue Fitness teraz jako Bella Line Wellness Centrum Wrzosy. Co ciekawe, aby korzystać z obydwu miejsc, wystarczy jedno członkostwo.

Ortus Med – Prywatne Centrum Ortopedii i Rehabilitacji istnieje już od 2009 roku.

Od początku marca 2012 r. ORTUS MED zaprasza pacjentów do nowej siedziby w budynku Domu Zdrowia przy ulicy Szosa Chełmińska 84/86 w Toruniu, gdzie każdy może skorzystać nie tylko z porady ortopedy, ale także chirurga, neurochirurga, neurologa, urologa czy reumatologa. ORTUS MED świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie fizjoterapii i terapii manualnej.

Ortus Med to alternatywa dla publicznej placówki zdrowia, umożliwiająca pacjentom szybką i specjalistyczną diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia wielu schorzeń narządu ruchu. Ich specjalnością są zabiegi artroskopowe, głównie rekonstrukcyjne w obrębie barku, kolana i stawu skokowego.

Bistro Klonowica to obowiązkowy przystanek na toruńskim szlaku gastronomicznym.
Stworzyliśmy miejsce dla wielbicieli tradycyjnej kuchni i lokalnych produktów. Szef kuchni Michał Żulewski wraz z zespołem, codziennie dba o świeżość podawanych dań, ich prezentację na talerzu i oczywiście zadowolenie kubków smakowych gości.

Nasze Bistro urządzone jest w gustowny, ale też przytulny sposób. Znajdziecie nas na Bydgoskim Przedmieściu. Cały nasz zespół ma nadzieję być częścią na nowo pisanej historii tej pięknej dzielnicy.

Grupa RYWAL-RHC od niemal 25 lat specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii technicznej oraz systemów zrobotyzowanych).

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami z całego świata. Jest również producentami wielu produktów oznaczonych znakami towarowymi: MOST, GOLD, ITS-ITM. Oferujemy materiały spawalnicze (druty i elektrody spawalnicze) ESAB, LINCOLN ELECTRIC, KOBELCO, HYUNDAI, WDI, INDALCO, STEIN, METALWELD, MOST, GOLD.

Grupa Rywal-RC sprzedaje i serwisuje spawarki, roboty, szlifierki i inne urządzenia ESAB, LINCOLN ELECTRIC, LORCH, MOST, MOTOMAN, YASKAWA, HYPATHERM, KJELBERG, THERMODYNE. Dodatkowo udziela technicznych porad, organizuje pokazy i prezentacje urządzeń.

Nasi partnerzy

KLUB100

DZIĘKUJEMY!