Wspierają nas!

Urząd Gminy Miasta Torunia od samego początku istnienia drużyny wspierał Angels Toruń w rozwoju oraz promocji drużyny. W myśl hasła linii promocyjnej "Toruń Miastem Sportu" Gmina Miasta Torunia co roku przekazuje drużynie wsparcie finansowe dbając o rozwój obu naszych sekcji: seniorskiej oraz juniorskiej.

W zeszłym sezonie dzięki wsparciu z Miasta udało się w bardzo szybkim czasie zorganizować wyjazd naszych juniorów do Finały PLFA J-8 Bielawie gdzie zawodnicy zdobyli brązowy medal.

W tym roku Miasto Toruń obchodzi 20-lecie obecności na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Ortus Med – Prywatne Centrum Ortopedii i Rehabilitacji istnieje już od 2009 roku. Spółkę tworzą lekarze ortopedzi, będący asystentami Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu.

Ortus Med to alternatywa dla publicznej placówki zdrowia, umożliwiająca pacjentom szybką i specjalistyczną diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia wielu schorzeń narządu ruchu. Ich specjalnością są zabiegi artroskopowe, głównie rekonstrukcyjne w obrębie barku, kolana i stawu skokowego.

Od początku marca 2012 r. ORTUS MED zaprasza pacjentów do nowej siedziby w budynku Domu Zdrowia przy ulicy Szosa Chełmińska 84/86 w Toruniu, gdzie każdy może skorzystać nie tylko z porady ortopedy, ale także chirurga, neurochirurga, neurologa, urologa czy reumatologa.
ORTUS MED świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie fizjoterapii i terapii manualnej.

Fitness kluby Bella Line powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Pierwszy z nich narodził się w 1996 r. w centrum urokliwej starówki Torunia. Klub ten funkcjonuje do dzisiaj jako „Bella Line – Studio Rekreacji dla Pań”.

Potrzeby Klubowiczów oraz panujące trendy zachęciły nas do dalszego rozwoju. Dzięki temu 10 lat później stworzyliśmy pierwsze i jak do tej pory jedyne w Toruniu centrum wellness, w którym całe rodziny mogą zdrowo i aktywnie spędzać czas.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klubowiczów w 2015 r. postanowiliśmy powiększyć strefę treningową o kolejne 300m². Na dodatkowej powierzchni pojawiła się m.in. najnowocześniejsza brama do treningu cross fitness.

Bella Line coraz większa.
Pod koniec 2015 roku, na coraz ciekawszym toruńskim rynku fitness doszło do zaskakującej, przy tym mocno zmieniającej układ sił fuzji. Pod marką Bella Line Wellness Centrum istnieć będzie, prócz centrum przy ulicy Żółkiewskiego, także dawny klub Blue Fitness. Co ciekawe, aby korzystać z obydwu miejsc, wystarczy jedno członkostwo.

Aktualnie Kluby Bella Line Wellness Centrum mają jedną z największych powierzchni w województwie kujawsko – pomorskim.

Catering WATU to najlepsze jedzenie w mieście, które zostanie Ci dostarczone do domu lub pracy! Codziennie inne menu, kilka dań do wyboru. Dla każdego znajdzie się pasujące danie. Dzięki WATU nasi zagraniczni zawodnicy nie muszą martwić się o prawidłową dietę.

Najlepiej jednak przeczytać co piszą o nich stali bywalcy :)

"zdjęcia nie zapodam bo jest zbyt pyszne hehe ... co do obiadu -godnie polecam. Warto naprawdę !! pyszne domowe jedzenie,czysto podane ,z odpowiednią ilością przypraw ,nigdy przypalone ,perfekcja w każdym calu.. Pozytywem są dodatkowo osobno zupki i dodatek .. Firma godna polecenia nie jednokrotnie :)"

"Najlepszy z dowiezionych obiadow, jakie jadlam (przed chwilą). Jako nieliczni dokładają sztućce. No i ten kompot. Cena bardzo atrakcyjna, porcja solidna. To nie posilek regeneracyjny, tylko porządny obiad."

Grupa RYWAL-RHC od niemal 25 lat specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii technicznej oraz systemów zrobotyzowanych).

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami z całego świata.
Jest również producentami wielu produktów oznaczonych znakami towarowymi: MOST, GOLD, ITS-ITM. Oferujemy materiały spawalnicze (druty i elektrody spawalnicze) ESAB, LINCOLN ELECTRIC, KOBELCO, HYUNDAI, WDI, INDALCO, STEIN, METALWELD, MOST, GOLD.

Grupa Rywal-RC sprzedaje i serwisuje spawarki, roboty, szlifierki i inne urządzenia ESAB, LINCOLN ELECTRIC, LORCH, MOST, MOTOMAN, YASKAWA, HYPATHERM, KJELBERG, THERMODYNE. Dodatkowo udziela technicznych porad, organizuje pokazy i prezentacje urządzeń.

Nasi partnerzy

KLUB100

DZIĘKUJEMY!