Klub 100 się rozrasta! Witamy kolejnego członka!

Projekt bez tytułu

TAPiR Grafika Poligrafia IT dołącza do grona firm wspierających naszą drużynę! To już kolejna firma, która postanowiła dołączyć do naszego klubu, który stanowi część finansowania działalności naszego klubu!

Internetowa drukarnia offsetowa i cyfrowa TAPiR realizuje zlecenia na druk wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów, teczek ofertowych, kalendarzy, notesów, zaproszeń, kopert, papierów firmowych czy biletów. Po za tym firma skupia swoje działania także wokół projektowania i produkowania reklam wielkoformatowych takich jak banery, roll-upy, siatki mesh, folie OWV  nadruki na tworzywach sztywnych. Ostatnim filarem ich działalności to IT, czyli szeroko rozumiane projektowanie stron internetowych.

 

Nam pozostaje już teraz tylko zachęcić do polubienia strony TAPiR oraz serdecznie powitać ich z Angelsowej Rodzinie.

#WeAreAngels

Please follow and like us: